RozwińSzukaj

Wypożyczenie średnioterminowePotrzebujesz samochodu dla pracownika na półrocznym kontrakcie, a może realizacja projektu oznacza kilkumiesięczną przeprowadzkę do innego miasta i wymaga dużej mobilności? Jednym nie musisz się martwić - zajmiemy się autem dla Ciebie.

Wynajem średnioterminowy to idealny wybór. Proponujemy najnowsze modele najpopularniejszych marek - wybierz auto dla siebie. Dbamy o optymalizację kosztów naszych klientów, dlatego tworzymy realne kosztorysy, zawierające:

  • pełne ubezpieczenie samochodu w zakresie AC, OC i NW,
  • limity kilometrów od 3000 km do 4000 km miesięcznie,
  • opłatę lotniskową – w przypadku niektórych wynajmów na lotniskach,
  • możliwość wymiany pojazdu na nowy po minimum 6 miesiącach wynajmu.

Wynajem średnioterminowy jest znakomitą alternatywą dla leasingu – zwalniamy Cię z wieloletnich zobowiązań finansowych i skomplikowanych procedur bankowych. Z Europcar oszczędzasz także czas, bo to my zajmujemy się obsługą techniczną i serwisem samochodów, ponosząc wszelkie koszty.

Samochód jest do Twojej dyspozycji przez cały czas i w każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmu*. Prawda, że to wygodne?

Wynajem auta w Europcar jest bardzo prosty. Po prostu skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Marketingu: marketing@europcar.pl, tel. 22 255 56 03.

* zmiana parametrów wynajmu może spowodować zmianę ceny

  

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.