RozwińSzukaj

Wypożyczenie średnioterminowePotrzebujesz samochodu dla pracownika na półrocznym kontrakcie, a może realizacja projektu oznacza kilkumiesięczną przeprowadzkę do innego miasta i wymaga dużej mobilności? Jednym nie musisz się martwić - zajmiemy się autem dla Ciebie.

Wynajem średnioterminowy to idealny wybór. Proponujemy najnowsze modele najpopularniejszych marek - wybierz auto dla siebie. Dbamy o optymalizację kosztów naszych klientów, dlatego tworzymy realne kosztorysy, zawierające:

  • pełne ubezpieczenie samochodu w zakresie AC, OC i NW,
  • limity kilometrów od 3000 km do 4000 km miesięcznie,
  • opłatę lotniskową – w przypadku niektórych wynajmów na lotniskach,
  • możliwość wymiany pojazdu na nowy po minimum 6 miesiącach wynajmu.

Wynajem średnioterminowy jest znakomitą alternatywą dla leasingu – zwalniamy Cię z wieloletnich zobowiązań finansowych i skomplikowanych procedur bankowych. Z Europcar oszczędzasz także czas, bo to my zajmujemy się obsługą techniczną i serwisem samochodów, ponosząc wszelkie koszty.

Samochód jest do Twojej dyspozycji przez cały czas i w każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmu*. Prawda, że to wygodne?

Wynajem auta w Europcar jest bardzo prosty. Po prostu skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Marketingu: marketing@europcar.pl, tel. 22 255 56 03.

* zmiana parametrów wynajmu może spowodować zmianę ceny

  

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!