COVID-19 Informacje

RozwińSzukaj

Wypożyczenie średnioterminowePotrzebujesz samochodu dla pracownika na półrocznym kontrakcie, a może realizacja projektu oznacza kilkumiesięczną przeprowadzkę do innego miasta i wymaga dużej mobilności? Jednym nie musisz się martwić - zajmiemy się autem dla Ciebie.

Wynajem średnioterminowy to idealny wybór. Proponujemy najnowsze modele najpopularniejszych marek - wybierz auto dla siebie. Dbamy o optymalizację kosztów naszych klientów, dlatego tworzymy realne kosztorysy, zawierające:

  • pełne ubezpieczenie samochodu w zakresie AC, OC i NW,
  • limity kilometrów od 3000 km do 4000 km miesięcznie,
  • opłatę lotniskową – w przypadku niektórych wynajmów na lotniskach,
  • możliwość wymiany pojazdu na nowy po minimum 6 miesiącach wynajmu.

Wynajem średnioterminowy jest znakomitą alternatywą dla leasingu – zwalniamy Cię z wieloletnich zobowiązań finansowych i skomplikowanych procedur bankowych. Z Europcar oszczędzasz także czas, bo to my zajmujemy się obsługą techniczną i serwisem samochodów, ponosząc wszelkie koszty.

Samochód jest do Twojej dyspozycji przez cały czas i w każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmu*. Prawda, że to wygodne?

Wynajem auta w Europcar jest bardzo prosty. Po prostu skontaktuj się z Działem Sprzedaży i Marketingu: marketing@europcar.pl, tel. 22 255 56 03.

* zmiana parametrów wynajmu może spowodować zmianę ceny

  

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.