RozwińSzukaj

Zarządzanie wypożyczaniem samochodów w firmach

Zarządzanie flotą pojazdów, opieka nad parkiem samochodowy, troska o odpowiednią obsługę techniczną, ubezpieczenie, zakup aut,  zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników, zapewnienie bezpieczeństwa floty – wszystko to należy do szeregu, warunkujących efektywność działania firmy, czynników, które w znacznym stopniu absorbują energię i potencjał ekonomiczny właścicieli. Zdecydowanie bardziej racjonalnym rozwiązaniem jest zarządzanie wynajmem z pomocą i za pośrednictwem Europcar.

 

Proponujemy szereg nowoczesnych usprawnień procedury wynajmu i samego wynajmu, silnie wpływających na kształt i efektywność sfery transportu w działalności każdej firmy – bez względu na wielkość, kapitał i zakres terytorialny. Z Europcar zarządzanie wynajmem okaże się z pewnością bezkonkurencyjnie łatwe!

 

Naszym Klientom oferujemy specjalny program lojalnościowy Europcar Privilege „Wynajmuj więcej, zyskuj więcej”, którego istota sprowadza się do uzależnienia bonusów, dodatków i ulg od częstotliwości i okresu wynajmu. Objęci programem Klienci oszczędzają czas (proponujemy bowiem redukcję formalności i przyśpieszenie procedury rejestracji i wynajmu) i udostępnia się Im szereg rozmaitych korzyści związanych z realizacją przez Europcar szeregu programów partnerskich.

 

By zarządzanie wynajmem samochodów w firmie jeszcze pełniej satysfakcjonowało Klientów Biznesowych, oferujemy im możliwość podjęcia stałej współpracy z Europcar – wiąże się ona z poszerzeniem zakresu dostępnych usług oraz przywilejami cenowymi.

 

Dla wszystkich dostępne są także sezonowe promocje, zawsze atrakcyjne i przygotowane także z myślą o wynajmie poza granicami kraju.

 

Gwarantujemy jednocześnie zmniejszenie nakładów inwestycyjnych, minimalizację ryzyka związanego z realiami samego transportu, doradztwo profesjonalistów, którzy już od wielu lat wypracowuję rozmaite metody usprawniania zarządzania wynajmem samochodów w firmach tak, by oferta kierowana do Klientów była elastyczną, nowoczesną i zawsze aktualną odpowiedzią na wszelkie ich potrzeby. Klient nie traci jednocześnie kontroli nad flotą i wynajmowanymi pojedynczymi pojazdami, ma stały dostęp do informacji o nich, a co istotne: warunki samego wynajmu są adaptowane do profilu działalności Jego firmy i związanych z nim rozmaitych, niekiedy nietuzinkowych, potrzeb.

 

Nie trać czasu i zaufaj zespołowi specjalistów, którzy zajmą się zarządzaniem wynajmu w Twojej Firmie i skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.