RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów dla firm

Europcar proponuje Klientom biznesowym skorzystanie z usług naszej nowoczesnej i profesjonalnej wypożyczalni samochodów dla firm. Wiele lat działalności na rynku krajowym i zagranicznym przyczyniły się do ewolucji oferty Europcar -  nie obce są nam ekonomiczne realia eksploatacji pojazdów oraz związane z ubezpieczaniem formalności. Wszystkim naszym Klientom staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, doradztwo fachowego personelu i pełen komfort realizacji zawartej umowy.

 

Wypożyczalnie samochodów dla firm stają się w Polsce coraz bardziej popularne – praktyka wskazuje na rosnące zapotrzebowanie na wynajem nie tylko w gronie prowadzących działalność gospodarczą, ale także wśród osób korzystających z niego na potrzeby prywatne. Jednakże nie ulega wątpliwości, że wynajem samochodów stanowi szczególnie atrakcyjne rozwiązanie właśnie dla firm, których to właściciele coraz chętniej powierzają troskę o stan pojazdów profesjonalnym wypożyczalniom samochodów takim jak Europcar.

 

Co istotne, oferta naszej wypożyczalni samochodów dla firm jest rozwiązaniem niebywale elastycznym – to Klienci decydują o warunkach wynajmu, dokonują rezerwacji, wybierają pojazdy według kryterium klasy i wyposażenia, powierzając jednocześnie opiekę nad stanem technicznym wynajmowanych pojazdów naszym pracownikom. Minimalizujemy ryzyko po stronie najemcy, by mógł skupić się na realizowaniu własnych zadań i celów, niekoniecznie bezpośrednio związanych z dbaniem o stan eksploatowanych pojazdów.

 

Z myślą o stałych Klientach  Firmowych stworzyliśmy atrakcyjny program lojalnościowy  Europcar Privilege oraz spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów ofertę współpracy, obejmującej szereg przywilejów związanych z wynajmem, płatnościami, udziałem w rozmaitych programach partnerskich linii lotniczych i sieci hotelowych stowarzyszonych z Europcar oraz świadczeniem dodatkowych usług. Zadbamy, by wypracowane wspólnie warunki wynajmu były jak najpełniej dopasowane do profilu działalności firmy i potencjalnych jej potrzeb związanych z samym wynajem tak, by zapewnić ekonomiczność i sprawność jej funkcjonowania.

 

Zaufaj Nam! Skontaktuj się z profesjonalną wypożyczalnią samochodów dla firm poprzez formularz elektroniczny, telefonicznie lub osobiście w jednym z punktów wynajmu Europcar!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.