RozwińSzukaj

Korzyści biznesowe z wynajmowania samochodu – krótkoterminowo

Europcar proponuje krótkoterminowy wynajem samochodów zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom i pracownikom firm, kontrahentom i podejmującym aktywność ekonomiczną w kraju oraz za granicą. Ten rodzaj wynajmu doskonale sprawdza się podczas krótkich wyjazdów służbowych, wykonywania zleceń w odległych miastach, organizacji spotkań, konferencji i kilkudniowych szkoleń. Wieloletnie doświadczenie w branży usługowej, wykwalifikowana kadra pracownicza, zadbane samochody i fachowa obsługa techniczna są gwarantem komfortu, bezpieczeństwa i satysfakcji Naszych Klientów.

 

Do niekwestionowanych zalet wynajmu krótkoterminowego w Europcar zalicza się bardzo atrakcyjna oferta cenowa oraz szereg przywilejów związanych z uczestnictwem w naszym programie współpracy skonstruowanym w oparciu doskonałą znajomość rynku, a tym samym szczególnie korzystnym dla firm, regularnie korzystających z usług Europcar.

 

Oferta Europcar uwzględnia różnorodność firm, zapotrzebowanie na dodatkowe usługi, związane z dynamiką sfery transportowej w firmie, profilem działalności oraz częstotliwością korzystania z pojazdów. To Klient decyduje o szczegółowych warunkach wynajmu: wybiera rodzaj samochodu, jego wyposażenie oraz klasę, my zaś troszczymy się o obsługę techniczną i serwis,  samochód zastępczy oraz ubezpieczenie. Ta elastyczność sprzyja najbardziej efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniom, stając się jednocześnie katalizatorem rozwoju Twojej firmy. Wynajem krótkoterminowy może okazać się doskonałą alternatywą do kupna pojazdów lub zawarcia umowy leasingu – nie jest bowiem dużą inwestycją, a co za tym idzie, nie narusza  płynności finansowej firmy. Wydatki na wynajem krótkoterminowy stosunkowo łatwo zaplanować, niezależnie od innych czynników.

 

Sama procedura rejestracji oraz wynajmu jest bardzo prosta i wygodna– wystarczy skorzystać z formularza internetowego, skontaktować się z Europcar telefonicznie bądź osobiście w jednym z punktów wynajmu. Oszczędność czasu i kompatybilność działań przesądzają często o skuteczności realizacji celów firmy – im bardziej elastyczna jej wewnętrzna struktura, tym  de facto większy zysk.  Zapewniamy fachową pomoc i konsultacje specjalistów podczas dokonywania wyboru samochodu i floty. Nie trać czasu, zarezerwuj teraz.

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.