RozwińSzukaj

Wypożyczalnia samochodów Europcar


Europcar Polska to część największej sieci wynajmu samochodów na świecie, dysponującej flotą ponad 1,2 miliona pojazdów w 13 000 miejscach w 170 krajach świata. Europcar zaprasza do 28 punktów wynajmu w Polsce, znajdujących się w największych miastach i na wszystkich międzynarodowych lotniskach, tworzą ogólnokrajową sieć wypożyczalni. Dzięki temu samochód wynajęty w jednym z punktów, może być zwrócony w każdym dowolnie wybranym innym mieście w kraju.


Wynajem krótkoterminowy lub średnioterminowy.

Europcar oferuje auta w wynajmie krótkoterminowym lub średnioterminowym dla klientów indywidualnych oraz firm. Europcar to także wygodny i pewny sposób wynajmu samochodu na weekend lub luksusowej limuzyny według indywidualnego zamówienia.

Różnorodna  oferta samochodów każdego typu w 8 kategoriach (Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full Size, Luxury, MiniVan / MPVS), pozwala na wybór modelu i marki najlepiej spełniającej wysokie oczekiwania klientów. Flota Europcar jest stale kontrolowana i regularnie wymieniana, jednakże dla komfortu i poczucia bezpieczeństwa naszych klientów wszystkie samochody wypożyczane w Europcar są objęte 24-godzinną usługą Assistance. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje zaś skonfigurowanie dowolnego wyposażenia dodatkowego.

Zapraszamy do współpracy z  Europcar i punktów wynajmu w całej Polsce. Premiujemy
stałych klientów, realizujemy programy partnerskie, proponujemy konkurencyjne stawki, rabaty na wynajmy weekendowe i atrakcyjne promocje.Zarezerwuj teraz!

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.