RozwińSzukaj

Fakty i liczby

 Ponad 10 milonów umów rocznie

 Flota licząca ponad 215 000 samochodów

 Punkty wynajmu w 170 krajach świata

 Około 200 oddziałów na lotniskach w Europie oraz 600 na całym świecie


AkcjonariuszEuropcar jest w całości własnością Eurazeo. 

Z prawie 6 miliardami euro zdywersyfikowanych aktywów i kapitalizacją rynkową na poziomie powyżej 5,59 milarda euro, Eurazeo jest jedną z czołowych firm inwestycyjnych w Europie.

Strategia Eurazeo, zbudowana w oparciu o 150-letnie doświadczenie i silną bazą finansową, to pozyskiwanie większościowych udziałów lub osiąganie silnej pozycji w firmach o znaczącym potencjale wzrostu.

Od momentu przejęcia przez Eurazeo w marcu 2006, Europcar zauważalnieumocnił się na pozycji lidera w segmencie europejskich firm wynajmu samochodów, a dzięki połączeniu z Vanguard osiągnął pozycję jednej z trzech największych firm w tej branży na świecie.


Sojusz z Enterprise Rent-A-Car
We wrześniu 2008 Europcar, numer jeden wśród firm wynajmujących samochody w Europie, poinformował o podpisaniu ważnego strategicznego porozumienia z Enterprise Rent-A-Car, największą wypożyczalnią samochodów w Ameryce Północnej.

Razem Europcar i Enterpise dysponują flotą powyżej 1,2 miliona pojazdów w ponad 13 000 lokacji w 170 krajach, tworząc największą na świecie sieć wynajmu samochodów.

Zadzwoń do działu rezerwacji 801 002 444

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.