RozwińSzukaj

Drodzy Klienci,
 
W związku z rozprzestrzenianiem się  wirusa Covid-19 naszym największym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów oraz naszych pracowników.
Z tego powodu ściśle przestrzegamy zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz narodowych organów opieki zdrowotnej w krajach, w których mamy swoje oddziały.
Jednocześnie prosimy naszych klientów o śledzenie bieżących informacji na stronie internetowej Światowej Organizacji Zdrowia oraz na stronie polskiego Głównego Inspektora SanitarnegoBezpieczeństwo w pojazdach
Wprowadziliśmy intensyfikację działań dotyczących czystości pojazdów.
W samochodach przeznaczonych do wynajmu, poza standardową procedurą mycia pojazdów, dodatkowo dezynfekujemy poniższe elementy: kluczyki i dokumenty, uchwyt (zamek) bagażnika, klamki zewnętrzne i wewnętrzne, kierownica, manetki wycieraczek, manetki kierunkowskazów, dźwignia zmiany biegów, konsola środkowa + radio, klamry pasów bezpieczeństwa + guzik wypinania pasów, lusterko wsteczne, manetki regulacji lusterek bocznych.
Wszystkie działania są prowadzone z użyciem właściwych środków dezynfekujących.Nadzwyczajne środki w naszych punktach wynajmu:
- stosujemy systematyczną dezynfekcję lady oraz terminala płatniczego po obsłudze każdego klienta,
- wprowadziliśmy politykę „zero kontaktu” (po zdezynfekowaniu klucze do auta są umieszczane w szczelnie zamkniętej kopercie),
- zamontowaliśmy specjalne szyby ochronne na lady,
- formalności związane z wynajmem ograniczyliśmy do niezbędnego minimum.Nasza sieć pozostaje do Państwa dyspozycji
Jako europejski lider rynku wynajmu samochodów, postawieni przed trudną decyzją - pozostawić nasze punkty otwarte czy je zamknąć – uznaliśmy, że interes publiczny jest ważniejszy.
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze punkty wynajmu pracowały bez zakłóceń, jednak ze względu na ograniczenia związane z dostępem do niektórych lotnisk oraz innych obiektów, w których zlokalizowane są nasze biura, nie zawsze jest to możliwe.
Dlatego bardzo prosimy o kontakt z punktem wynajmu lub Działem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia szczegółów wynajmu lub zwrotu samochodu.
Wykaz kontaktów do naszych stacji znajduje się tutaj
Dział obsługi klienta tel: +48222555600 e-mail: cs@europcar.plWynajem auta jako alternatywa dla środków transportu publicznego
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy usługę dostarczenia samochodu bezpośrednio pod dom. W obrębie miast, w których zlokalizowane są nasze punkty, usługa ta jest bezpłatna, w pozostałych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny - cena zostanie ustalona indywidualnie.
W przypadku wynajmów trwających minimum 7 dni oferujemy program rabatowy, dzięki któremu wynajem auta stanie się bardziej atrakcyjny.

Podróż zagraniczna
Jeśli jesteś zainteresowany zwrotem pojazdu w innych krajach prosimy o sprawdzenie takiej możliwości z naszym Działem Biurem Obsługi Klienta:
Tel: +48 22 255 56 00, e-mail: cs@europcar.pl

Poniżej znajdą Państwo listę naszych punktów, które pozostają otwarte do Państwa dyspozycji, zlokalizowanych na lotniskach, stacjach kolejowych, w centrach miast w całej Europie https://www.europcar.com/files/live/sites/Europcar/files/contributed/customer_info/closed-stations-worldwide.pdf
 
Zespół Europcar

Zadzwoń do działu rezerwacji +48 222 555 600 email: rezerwacje@europcar.pl

Informacje Dodatkowe
Ochrona danych osobowyh

Ta sama aplikacja smart. Więcej mobilności.

Pobierz aplikację Europcar na iPhona, iPada i Androida!

Dlaczego wynajem samochodu w Europcar to korzystne rozwiązanie?
Rynek wypożyczalni samochodowych w dobie rosnącej mobilności powinien jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Europcar jako międzynarodowa wypożyczalnia aut, która tworzy obecnie największą sieć wynajmu samochodów na świecie, stara się udoskonalać swoją ofertę i dostosowywać ją do szerokiej grupy Klientów: zarówno prywatnych, jak i biznesowych. O korzyściach płynących z wynajmu auta w Europcar świadczą nie tylko przystępne pakiety cenowe i łatwy w obsłudze system rezerwacji, lecz także imponująca skala działania firmy. Nasza wypożyczalnia posiada bowiem w swojej flocie blisko 213 000 samochodów ulokowanych w 130 krajach. Nasza bogata flota podzielona jest na 7 kategorii: Mini, Economy, Compact, Intermediate, Standard, Full size, Minivan. Wypożyczalnia Europcar oferuje zatem szeroką gamę modeli i marek. Naprawdę jest w czym wybierać.

Wypożyczalnia samochodów - Najlepsze ceny dla firm!
Dla tych, którzy potrzebują samochodu w ramach prowadzonej działalności Europcar przygotował serię korzystnych rozwiązań. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- oraz długoterminowy z dogodnym sposobem rezerwacji: telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny link na stronie Europcar. Klienci, którzy zechcą dołączyć do programu Privilege, mogą liczyć na: wynajem auta bez kolejki, automatyczną płatność przelewem oraz ceny kontraktowe zapisane na karcie.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa, a Wynajem aut w całej Polsce!
Wypożyczalnia samochodów Europcar posiada aż 3 placówki w stolicy naszego kraju. Dwie z nich ulokowane są na portach lotniczych: w Modlinie oraz na Lotnisku Chopina. Trzecia znajduje się w pobliżu hotelu Radisson Blu Sobieski. Dzięki umiejętnie rozplanowanej sieci punktów wynajmu nasi Klienci mają szybki dostęp do strefy handlowej, noclegowej i gastronomicznej. Mogą z powodzeniem podróżować w zarówno obrębie miasta, jak i poza nim. Warszawa to bowiem doskonała baza wypadowa do innych części naszego kraju. Z Europcar możecie Państwo podróżować w wygodny dla siebie sposób, nie martwiąc się o rozkłady jazdy oraz ewentualne awarie. W razie kłopotów oferujemy samochód zastępczy na terenie całego kraju (24h Assistance). Dodatkową zaletą wynajmu w Europcar Polska jest również to, że możecie Państwo zwrócić samochód w dowolnej polskiej placówce. Niezależnie od długości i celu podróży przez cały okres wynajmu służymy Państwu radą i fachową pomocą.