Wypożyczalnia samochodów Poznań Europcar

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar Polska w Poznaniu. Znajdziecie nas Państwo przy ul. Głogowska 62.

Poznańska siedziba Europcar Polska znajduje się w jednym z najważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Bardzo łatwo dotrzeć stąd do centrum Poznania a także do krajowej trasy nr 5 co może okazać się szczególnie ważne dla podróżujących między Trójmiastem a Wrocławiem.

Poznań znajduje się w środkowo-zachodniej Polsce, w dolinie rzeki Warty. Należy do największych ośrodków gospodarczych w kraju. Stanowi centrum przemysłu, handlu, logistyki i turystyki biznesowej. Miasto zaliczane jest do najbardziej atrakcyjnych miejsc do inwestowania w Polsce.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu bogatą ofertę samochodów wypożyczanych w umowach krótko- i średnioterminowych. Specjalnie dla Państwa wygody zapewniamy dodatkowe wyposażenie. Ofertę kierujemy zarówno do osób podróżujących w celach służbowych, jak i prywatnych. W swojej ofercie Europcar posiada atrakcyjne pakiety weekendowe. Szczególnie zachęcamy Państwa do odwiedzenia Puszczy Zielonki oddalonej od Poznania o 30 km. Tam też znajduje się wieża widokowa, która jest najwyższym punktem widokowym w Wielkopolsce. Warte zobaczenia są także Pałac w Rogalinie i zamek w Gołuchowie, które oprócz walorów architektonicznych posiadają rozległe kompleksy ogrodowo-parkowe. Dysponujemy bogatą flotą samochodów typu Compact, Standard, Intermediate, Full- size, a także Minivans. Oferujemy tylko nowe pojazdy -­- średni wiek naszych aut to 6 miesięcy. Zapewniamy również usługę Assistance przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Przypominamy, że wypożyczone w Europcar Polska auto mogą Państwo oddać w dowolnym innym punkcie Europcar na ternie Polski - bez dodatkowych opłat.

 

Zarezewuj teraz!

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 61 849 23 57. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.