Wynajem samochodów Gdańsk - EuropCar

Car Rental in Poland > Gdansk

Witamy w punkcie wynajmu samochodów Europcar w Gdańsku, przy ulicy Podwale Staromiejskie 94/95

Jedno z dwóch naszych gdańskich biur (drugie znajduje się na lotnisku) jest do Państwa dyspozycji w doskonale zlokalizowanym punkcie Głównego Miasta, w połowie drogi między Targiem Drzewnym a Motławą, przy ul. Podwale Staromiejskie 94/95. Jest to ulica wyznaczająca granicę między starą i nowoczesną częścią miasta, blisko stąd zatem zarówno do zabytków Gdańska, jak i do biur czy hoteli.

Służymy Państwu wynajmem dowolnego modelu i marki samochodu, zarówno do celów służbowych jak prywatnych. Oferujemy wynajmy krótkoterminowe i średnioterminowe, a także atrakcyjne pakiety weekendowe, dzięki którym otrzymasz nawet 40% zniżki. Ponadto istnieje możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów takich jak: fotelik dla dziecka czy zestaw GPS.

Wypożyczając samochód w Europcar Gdańsk mogą Państwo nie tylko swobodnie poruszać się po Trójmieście i okolicach, lecz także wybrać się nad morze. Ciekawym rozwiązaniem będzie również wyjazd do Kaszubskiego Parku Etnograficznego, będącego wiernym odtworzeniem danych zwyczajów i architektury Kaszub oraz zwiedzenie zespołu zamkowo-katedralnego z Kwidzyniu –­ perły pomorskiego gotyku. Wynajem samochodu w Europcar jest więc rozwiązaniem, które umożliwia pełną mobilność podczas wakacji nad morzem, wygodne podróżowanie oraz niezależność czasową.

Przypominamy, że wypożyczony u nas samochód mogą Państwo zwrócić w dowolnym punkcie wynajmu. To bardzo wygodne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy opuszczają Gdańsk na pokładzie samolotu, bowiem na Lotnisku im. L. Wałęsy w Gdańsku także znajduje się punkt wynajmu samochodów Europcar.

Zarezewuj teraz!

Why Choose Europcar in Gdansk

  • Easy online booking: search, select, book
  • Express pick-up service available
  • Daily, weekly, monthly, short and long term car rental
  • Recent car fleet
  • Award winning car rental company

Europcar rental locations in Gdansk


Featured locations

GDANSK AIRPORT
A:REBIECHOWO - LECH WALESA AIRPORT 80-298 GDANSK,Poland. P:+48 58 3481222
View this location